Windows Szerver üzemeltető munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • nagyvállalati környezetben Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása a HUMANsoft Kft. ügyfeleinél
  • részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban

Téged keresünk ha:

  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettséged van
  • minimum 2 éves Microsoft Windows szerverpark üzemeltetésben szerzett üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • van Windows Server 2008/2012, Active Directory, Exchange Server 2010/2013 ismereted és üzemeltetési gyakorlatod
  • központosított felügyelet alatt álló virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalattal bírsz
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • képes vagy pontosan, precízen dokumentálni a feladatokat

Szuper, ha rendelkezel még:

  • nagyvállalati környezet mentési rendszerének ismeretével
  • virtualizációs ismeretekkel
  • storage üzemeltetési ismeretekkel
  • hálózati, tűzfal ismeretekkel
  • van MCSE minősítésed
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való Budapesti munkavégzést

Sessler Anita – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600