Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Web-alkalmazás üzemeltető munkatársat keresünk

A munkakör megnevezése

  • Web alkalmazás üzemeltető

Üzletág

  • Üzemeltetés

Fő feladatok/felelősségek

  • Webes alkalmazásüzemeltetői feladatok ellátása, alkalmazások támogatása a HUMANsoft Kft. ügyfeleinél,
  • web infrastruktúra fejlesztési, illetve alkalmazás bevezetési projektek specifikálásában való részvétel, projektek üzemeltetés oldali felügyelete,
  • logok, webes applikációk működéshez köthető hibakeresése, kezelése, hibakeresési eredmények „csomag” szintű átadása a fejlesztők felé,
  • release management, deploy feladatok és tanúsítványok kezelése, együttműködés a fejlesztőkkel.

Együttműködés

Szakmai követelmények

Alapkövetelmények:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
  • web alkalmazás üzemeltetői tapasztalat,
  • Microsoft Windows Server ismerete,
  • alapvető SQL ismeretek,
  • DNS, HTTP, HTTPS, IIS, CDN technológiák és megoldások nagyvállalati szintű ismerete,
  • certifikációk kezelésében szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • IT infrastruktúra ismeretek,
  • szerver- és teljesítmény monitoring, illetve terheléstesztelési ismeretek,
  • CCNA, MCSE vagy MCITP minősítés.

Szükséges kompetenciák

  • Fejlett probléma megoldási- és együttműködő készség,
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • igényes, precíz dokumentálási készségek,
  • ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Nyelvtudás

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (alapfeltétel)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix jövedelem,
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.

Kontakt:

  • Kató Zsófia – Toborzási koordinátor