WEB fejlesztő (medior) munkatársat keresünk szegedi irodánkba.

Fő feladatok/felelősségek:

  • Meglévő rendszerbe új, összetett funkciók fejlesztésének önálló tervezése, megvalósíthatóságuk és technikai kockázatuk elemzése, a projekten meghatározott kódminőségben való fejlesztése
  • Komplex szoftverfejlesztési problémák területén műszaki referens feladatok ellátása
  • Felelősség a fejlesztett kódért annak életciklusán keresztül, az összetevők javítása és fejlesztése, hibáinak elemzése
  • Szoftvertesztelőkkel való együttműködés
  • Kevésbé tapasztalt szoftverfejlesztők mentorálása és fejlesztése
  • Aktív részvétel a szervezet tudásmegosztásában, belső képzések tartásán keresztül

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat objektum-orientált programozási nyelvek, komponens alapú tervezések, különböző front-end keretrendszerek területén (HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, AngularJS, Angular, JQuery, Git)
  • Szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete

Nyelvtudás:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Szükséges kompetenciák:

  • Proaktív és rugalmas hozzáállás, struktúrált munkamódszerek alkalmazásával
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Hatékony problémamegoldási- és együttműködő készség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Jártasság a következő technológiákban: Java, Spring, Selenium 3, Maven, Jenkins, Jira

Amit kínálunk:

  • Fix jövedelem és cafeteria
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok, szakmai képzési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési- és karrierlehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Belvárosi irodában magas színvonalú munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Valkó Erika – HR Business Partner
[email protected]
6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 41.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600