Szegedi irodánkba ÜZLETI ELEMZŐ munkatársakat keresünk

Modern technológiákkal készülő projektjeinkhez keresünk bővülő csapatunkba új kollégákat.
Az agilis módszertanok alapjait figyelembe véve dolgozunk, és ezeket támogató eszközöket használunk.
Minőséget szállítunk határidőre, jó hangulatú, összetartó csapattal, és nyitottak vagyunk az innovatív, egyéni kezdeményezésekre.

Ezek lesznek a főbb feladataid:

  • új alkalmazások esetén vagy meglévő rendszerben az ügyfelek üzleti igényeinek értelmezése, definiálása és rendszerezése
  • kapcsolattartás az ügyféllel, egyeztetések szervezése, terjedelem és változáskezelés felügyelete
  • funkcionális és műszaki specifikáció elkészítése pl. rendszerterv, követelmény specifikáció
  • az ügyfelek felé szükséges dokumentációk elkészítése, szükség esetén a felhasználók oktatásában való részvétel
  • feladatok erőforrásbecslése és vezetése a fejlesztési folyamatot támogató rendszerekben pl. Jira, Confluence
  • összekötő szerep betöltése az ügyfél és a fejlesztő csapat között
  • szoros együttműködés az architektekkel, fejlesztőkkel és tesztelőkkel

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
  • kiemelkedő utazási hajlandóság
  • jó írásbeli, szóbeli kommunikációs és prezentációs készség magyar és angol nyelven
  • rendszerszemléletű és analitikus gondolkodás, problémamegoldó készség
  • iparági tapasztalat pl. pénzügyi, energetikai, közigazgatási

További előnyt jelent:

  • projektmenedzsment és/vagy rendszerfejlesztési módszerek ismerete
  • dokumentum kezelő rendszerek ismerete
  • workflow rendszerek ismerete

Amit nyújtani tudunk Neked:

  • folyamatos csapatösszetartó események, rekreációs lehetőségek
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • belvárosi irodában magas színvonalú munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai támogatás, képzési, fejlődési és karrierlehetőség
  • ingyenes nyelvtanfolyamok, minősítések megszerzésének lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Kapcsolattartó:
Valkó Erika – HR Business Partner
6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 41.
[email protected]