UX/UI designer (medior) munkatársat keresünk szegedi irodánkba.

Feladatok:

  • Felhasználói igényeket, használhatósági szempontokat szem előtt tartva új megoldások, felületek kialakítása, tervezése
  • Együttműködés a kliensfejlesztői csapattal a felhasználói felület átlátása érdekében
  • Részletes, szoftverfejlesztésre alkalmas grafikai tervek kidolgozása
  • A szoftverfejlesztés támogatása a kezdeti wireframe koncepcióktól a részletes UI tervekig
  • A design színvonal fenntartásának biztosítása a fejlesztés alatt
  • Új szolgáltatás bevezetésénél felhasználói élményre alapozott üzleti folyamatok kialakítása
  • User journey-k optimalizálása, finomhangolása
  • Üzleti igények megértésének vizuális támogatása, riportok kreatív módon történő vizualizációja
  • Prototípusok készítése a tervezés, ügyfélkommunikáció és validálás érdekében
  • Használhatósági tesztek lebonyolítása

Szakmai követelmények:

  • Releváns szakmai végzettség (design, terméktervezés, IT vagy ezekhez kapcsolódó területen)
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat felhasználói felületek tervezésében és user experience tervezés területén
  • Tervezőprogramok használatában való jártasság (Adobe XD, Illustrator, Photoshop / Sketch)
  • Koncepciótervezési, vizuálistervezési és prototípuskészítő keretrendszerek ismerete (Balsamiq / InVision / Framer)

Nyelvtudás:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Szükséges kompetenciák:

  • Precizitás, kreativitás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Hatékony problémamegoldási- és együttműködő készség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Agilis szoftverfejlesztési folyamat ismerete
  • Web fejlesztési ismeret (HTML, CSS, JavaScript)
  • Portfólió webes vagy mobil alkalmazások designjairól
  • Designer és fejlesztő közötti együttműködési eszközök ismerete (Zeplin)

Amit kínálunk:

  • Fix jövedelem és cafeteria
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok, szakmai képzési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési- és karrierlehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Belvárosi irodában magas színvonalú munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Valkó Erika – HR Business Partner
[email protected]
6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 41.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600