Tesztelő munkatársat keresünk székesfehérvári munkavégzéssel.

Fő feladatok/felelősségek:

  • a rendszerek fejlesztési és karbantartási munkáihoz kapcsolódóan teszttervek és tesztforgatókönyvek készítése, a tesztesetek részletes kidolgozása, folyamatos aktualizációja
  • funkcionális és nem-funkcionális tesztelések koordinációja
  • tesztterv szerinti végrehajtások elvégzése, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése
  • statisztikák és jelentések készítése
  • alkalmazásfejlesztési projektekben informatikai tesztelési szakértői minőségbiztosítási feladatok ellátása - folyamatok teljes mértékű kontrollja az előkészítéstől egészen a lezárásig
  • fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel,
  • saját munkával kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása.

Szakmai követelmények:

  • IT projektben szerzett tapasztalat.
  • Web technológiák ismerete
  • SQL lekérdező nyelv ismerete

Nyelvtudás:

  • Angol nyelvtudás (írásban és dokumentáció olvasás/megértés szintjén)

Szükséges kompetenciák:

  • Pontos, alapos és igényes munkavégzés,
  • proaktív hozzáállás.

Előnyt jelent:

  • Tesztmérnöki végzettség (ISTQB),
  • Tesztautomatizálásban szerzett gyakorlat
  • Codereview tapasztalat,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai támogatás/képzés,
  • fejlődési- és karrierlehetőség,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőség (angol/német)
  • igényes, jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár
  • Budapest

Nagy Ágota
Senior toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600