Budapesti irodánkba Teszt Menedzser munkatársat keresünk

Modern technológiákkal készülő projektjeinkhez keresünk bővülő csapatunkba új kollégákat.
Az agilis módszertanok alapjait figyelembe véve dolgozunk, és ezeket támogató eszközöket használunk.
Minőséget szállítunk határidőre, jó hangulatú, összetartó csapattal, és nyitottak vagyunk az innovatív, egyéni kezdeményezésekre.

Ezek lesznek a főbb feladataid:

  • az adott projekteken szoftvertesztelés területén felmerülő feladatok és leszállítandók megvalósításának megtervezése, megszervezése és koordinálása, ezek határidőre, elvárt minőségben és költségkereten belül való sikeres teljesítése, megvalósítása
  • szoftverteszteléshez szükséges eszközök és munkamódszerek magas szintű ismerete, alkalmazása, kiválasztása, valamint ezek megtervezése, kialakítása, és az adott projekthez való igazítása
  • megrendelőkkel, alvállalkozókkal és partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés, továbbá az értékesítési előkészítési tevékenység támogatása
  • teszttervek készítése, a tesztelt rendszerek és a folyamatok tervezettől való eltéréseinek, valamint egyéb problémák felismerése, valamint ezek elvárt helyen és módon való rögzítése, kommunikálása
  • szoftvertesztelés területén felmerülő egyéb feladatok pontos és alapos elvégzése, az elvárt határidőre és minőségben, megfelelő rugalmassággal
  • fejlesztéssel kapcsolatos csapatmunkában és a tesztfolyamatok fejlesztésében történő aktív részvétel

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • legalább 8 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • teszt menedzser végzettség (ISTQB)
  • teszt eszközök ismerete (előny: Selenium / Appium / JMeter)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • rugalmasság, jó problémamegoldó és -felismerő képesség
  • önállóság, precizitás, tanulási képesség és hajlandóság

További előnyt jelent:

  • alapszintű programozási ismeretek (előny: Java / JavaScript)
  • tesztautomatizálásban szerzett gyakorlat
  • iparági tapasztalat pl. pénzügyi, energetikai, közigazgatási
  • szakirányú felsőfokú végzettség

Amit nyújtani tudunk Neked:

  • folyamatos csapatösszetartó események, rekreációs lehetőségek
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • belvárosi irodában magas színvonalú munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai támogatás, képzési, fejlődési és karrierlehetőség
  • ingyenes nyelvtanfolyamok, minősítések megszerzésének lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolattartó:
Valkó Erika – HR Business Partner
6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 41.
[email protected]