A HUMANsoft Kft. a 4iG csoport tagja Tendermenedzser munkatársat keres

Fő feladatok/felelősségek:

  • Közbeszerzési pályázatok elkészítése, a begyűjtött kiírások elemzésétől a pályázat beadásáig
  • A közbeszerzési eljárásokkal összefüggő és ahhoz kapcsolódó adat- és információkat tartalmazó rendszer folyamatos karbantartása,
  • Kapcsolattartás ajánlatkérőkkel, közreműködő szervezettel, egyéb érdekeltekkel.

Szakmai követelmények:

  • Közbeszerzési referens OKJ képesítés (ALAPFELTÉTEL)
  • Közbeszerzési területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Nagyfokú önállóság,
  • Magas szintű koordinációs és kommunikációs készség,
  • Magyar állampolgárság,
  • Microsoft Office használatának (Word, Excel) MAGAS fokú ismerete,
  • Büntetlen előélet,

Szükséges kompetenciák:

  • Precizitás, alaposság a mindennapokban, megbízhatóság
  • Fejlett kommunikációs- és szervezőkészség, proaktivitás
  • Szorgalom, kitartás

Nyelvtudás:

  • Középfokú angolnyelv-ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes angolnyelv-tanfolyam
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal csapat.

Gál Szilvia
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600