Szoftver architect munkakörbe munkatársat keresünk székesfehérvári és/vagy budapesti irodánkba.

Feladatok:

  • Szoftver fejlesztési és bevezetési projekteken az informatikai rendszerek, alkalmazások teljeskörű tervezése, meglévő rendszerek továbbfejlesztése.
  • Műszaki, szakmai projektkoordináció és a fejlesztés irányítása, szoros együttműködésben az üzleti elemzőkkel, szoftverfejlesztőkkel és szoftvertesztelőkkel és a projektvezetéssel.
  • Részvétel a szoftverfejlesztéshez kapcsolódó további tevékenységekben, mint az igény felmérés, dokumentálás, integrációs és funkcionális tesztelés, oktatás, valamint egyéb rendszerfelügyeleti és rendszerszervezői feladatok.
  • Kapcsolattartás a megrendelő oldallal, az infrastruktúra kialakításért felelős rendszermérnökökkel, az integrálandó rendszerek fejlesztőivel, és az üzemeltetéssel.
  • Felelősség a fejlesztett rendszerért, annak teljes életciklusán keresztül. A rendszer architektúrájának javítása, továbbfejlesztése és hibáinak elemzése.
  • A szakmai ismereteinek folyamatos szinten tartása, fejlesztése és tudás megosztása belső továbbképzéseken.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai, műszaki vagy természettudományi végzettség
  • Hasonló szerepkörben legalább 4 év tapasztalat
  • UML modellezési ismeretek
  • MS SQL, C#, .NET fejlesztési környezetek alapos ismerete, fejlesztői tapasztalat
  • Agilis és klasszikus projektekben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Dokumentum-, iratkezelő rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit cserébe mi kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás és képzési lehetőségek
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár
  • Budapest

Nagy Ágota
Senior toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600