Software Architect munkakörbe munkatársat keresünk székesfehérvári irodánkba.

A feladatok:

  • Szoftver fejlesztési projekteken az alkalmazások tervezése, létező rendszerek felmérése, a továbbfejlesztés tervezése
  • Fejlesztőcsapatok irányítása, együttműködés a vezető fejlesztőkkel, üzleti elemzőkkel.
  • Részvétel a rendszer specifikációjának elkészítésében, részletes adatbázis és szoftver tervek elkészítése. A tervezési és további dokumentációk elkészítése (tervdokumentációk, kézikönyvek, oktatási és tesztelési anyagok)
  • Integrációs és funkcionális tesztelés tervezése, támogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelő oldallal, az infrastruktúra kialakításért felelős rendszermérnökökkel, az integrálandó rendszerek fejlesztőivel, és az üzemeltetéssel

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Hasonló szerepkörben legalább 3-5 év tapasztalat
  • UML modellezési ismeretek
  • MS SQL, C#, .NET fejlesztési környezetek alapos ismerete, fejlesztői tapasztalat
  • Agilis és klasszikus projektekben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Valamely tervezési módszertan formális elvégzését igazoló oklevél

Amit cserébe mi kínálunk:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Székesfehérvár

Nagy Ágota
Senior toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600