Dinamikus, szakmai kihívásokra kész SharePoint Mérnök és SharePoint Fejlesztő Mérnök munkatársakat keresünk,

A munkakör megnevezése

  • Rendszermérnök/Fejlesztőmérnök

Üzletág

  • IT Megoldások üzletág

Fő feladatok/felelősségek

  • MS vállalati termékek (SharePoint) bevezetése, fejlesztése,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, fejlesztéssel kapcsolatos tanácsadás, javaslatok kidolgozása,
  • igény felmérés, projekt előkészítés.

Együttműködés

  • Szolgáltatás

Szakmai követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • SharePoint Server 2010/2013 szolgáltatások és fejlesztői ismeretek,
  • SharePoint alapú vállalati portál kialakításában, testre szabásában szerzett tapasztalat,
  • Net, ASP.Net fejlesztési gyakorlat,
  • MS SQL Server ismeretek,
  • minimum 3 éves gyakorlati tapasztalat.

Szükséges kompetenciák

  • Fejlett elemző, problémamegoldó és együttműködő készség,
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • dokumentációs készség,
  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előnyt Jelent

  • Microsoft és egyéb gyártói minősítések,
  • projektvezetői tapasztalat,
  • Microsoft Cloud megoldások ismerete.

Nyelvtudás

  • Tárgyalóképes (írásban és szóban) angol nyelvtudás

Egyéb

  • B kategóriás jogosítvány, gépkocsi szükséges

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix jövedelem,
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.

Online

  • Online önéletrajz (fényképes)

postacím

  • 1037 Budapest, Montevideo u. 8.

fax:

  • 06 1 / 270-7679

tel.:

  • 06 1 / 270-7600

HRM

  • Kató Zsófia-Toborzási koordinátor