Senior üzemeltető rendszermérnök munkatársat keresünk csapatunkba.

Feladatok:

  • szerver infrastruktúra és elsősorban Skype for Business rendszermérnöki feladatok ellátása a HUMANsoft Kft. nemzetközi ügyfeleinél

Elvárások:

  • műszaki vagy természettudományos felsőfokú végzettség
  • min. 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Windows Server operációs rendszerek és Skype for Business magas szintű ismerete
  • infrastruktúra szolgáltatások, illetve Microsoft technológiákon alapuló vállalati rendszerek ismerete
  • magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • nemzetközi üzemeltetési ajánlások ismerete (pl. ITIL)
  • szakmai területének megfelelő általános üzemeltetési kockázati tényezők ismerete
  • igényes, pontos munkavégzés
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • önálló munkavégzésre való képesség

Amit cserébe mi kínálunk:

  • folyamatos szakmai támogatást, fejlődési- és karrierlehetőséget
  • szakmai képzéseken, nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést
  • igény esetén távmunka/home office lehetőséget
  • versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600