Szegedi irodánkba Senior/Medior Tesztelő munkatársakat keresünk

Modern technológiákkal készülő projektjeinkhez keresünk bővülő csapatunkba új kollégákat.
Az agilis módszertanok alapjait figyelembe véve dolgozunk, és ezeket támogató eszközöket használunk.
Minőséget szállítunk határidőre, jó hangulatú, összetartó csapattal, és nyitottak vagyunk az innovatív, egyéni kezdeményezésekre.

Ezek lesznek a főbb feladataid:

  • teszttervek és tesztforgatókönyvek készítése, a tesztesetek részletes kidolgozása, folyamatos aktualizálása
  • teszt végrehajtások elvégzése, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése
  • a talált problémák rögzítése, azok javításának ellenőrző tesztelése
  • automata tesztek készítése, aktualizálása és ellenőrzése
  • teszt automatizálási keretrendszerek, megoldások fejlesztése és karbantartása
  • fejlesztéssel kapcsolatos csapatmunkában és a tesztfolyamatok fejlesztésében történő aktív részvétel

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • legalább 2 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • alapszintű programozási ismeretek (előny: Java / JavaScript)
  • teszt eszközök ismerete (előny: Selenium / Appium / JMeter)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • rugalmasság, jó problémamegoldó és -felismerő képesség
  • önállóság, precizitás, tanulási képesség és hajlandóság

További előnyt jelent:

  • tesztmérnöki végzettség (ISTQB)
  • tesztautomatizálásban szerzett gyakorlat
  • iparági tapasztalat pl. pénzügyi, energetikai, közigazgatási
  • szakirányú felsőfokú végzettség

Amit nyújtani tudunk Neked:

  • folyamatos csapatösszetartó események, rekreációs lehetőségek
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • belvárosi irodában magas színvonalú munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai támogatás, képzési, fejlődési és karrierlehetőség
  • ingyenes nyelvtanfolyamok, minősítések megszerzésének lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Kapcsolattartó:
Valkó Erika – HR Business Partner
6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 41.
[email protected]