Senior/Medior szoftvertesztelő munkatársakat keresünk budapesti, szegedi és székesfehérvári irodánkba.

Meglévő és újonnan induló projektjeinkhez keresünk bővülő tesztelői csapatainkba új kollégákat.
Minőséget szállítunk határidőre, jó hangulatú, összetartó csapatainkkal. Az agilis módszertanok alapjait figyelembe véve dolgozunk, és ezeket támogató eszközöket használunk.

Ezek lesznek a főbb feladataid:

  • teszttervek és tesztforgatókönyvek készítése, a tesztesetek részletes kidolgozása, folyamatos aktualizálása
  • teszt végrehajtások elvégzése, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése
  • a talált problémák rögzítése, azok javításának ellenőrző tesztelése
  • automata tesztek készítése, aktualizálása és ellenőrzése
  • teszt automatizálási keretrendszerek, megoldások fejlesztése és karbantartása
  • fejlesztéssel kapcsolatos csapatmunkában és a tesztfolyamatok fejlesztésében történő aktív részvétel

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • legalább 2 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • alapszintű programozási ismeretek (előny: Java / JavaScript)
  • teszt eszközök ismerete (előny: Selenium / Appium / JMeter)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • rugalmasság, jó problémamegoldó és -felismerő képesség
  • önállóság, precizitás, tanulási képesség és hajlandóság

További előnyt jelent:

  • tesztmérnöki végzettség (ISTQB)
  • tesztautomatizálásban szerzett gyakorlat
  • iparági tapasztalat pl. pénzügyi, energetikai, közigazgatási
  • szakirányú felsőfokú végzettség

Amit nyújtani tudunk Neked:

  • home office lehetőség
  • magas színvonalú munkakörnyezet
  • nyitottság az innovatív, egyéni kezdeményezésekre
  • folyamatos szakmai támogatás, képzés, fejlődési és karrierlehetőség
  • ingyenes nyelvtanfolyamok, minősítések megszerzésének lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Szeged, Székesfehérvár

[email protected]