Szegedi irodánkba Senior/Medior fejlesztő munkatársakat keresünk

Modern technológiákkal készülő projektjeinkhez keresünk bővülő csapatunkba új kollégákat.
Az agilis módszertanok alapjait figyelembe véve dolgozunk, és ezeket támogató eszközöket használunk.
Minőséget szállítunk határidőre, jó hangulatú, összetartó csapattal, és nyitottak vagyunk az innovatív, egyéni kezdeményezésekre.

Ezek lesznek a főbb feladataid:

  • új alkalmazások vagy meglévő rendszerbe új, összetett funkciók fejlesztésének önálló tervezése, megvalósíthatóságuk és technikai kockázatuk elemzése, a projekten meghatározott kódminőségben való fejlesztése
  • felelősség a fejlesztett kódért annak életciklusán keresztül, az összetevők javítása és fejlesztése, hibáinak elemzése
  • fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • szoftvertesztelőkkel való együttműködés
  • lehetőség kevésbé tapasztalt szoftverfejlesztők mentorálásában

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat objektum-orientált programozási nyelvek, komponens alapú tervezések és/vagy különböző front-end keretrendszerek területén (például Java, .NET, Angular)
  • szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

További előnyt jelent:

  • további jártasság a következő technológiák valamelyikében: Java, Spring, Maven, .NET, NodeJS, Angular, React, AWS/Azure vagy egyéb felhő alapú technológia
  • iparági tapasztalat pl. pénzügyi, energetikai, közigazgatási
  • valamely adatbázis-kezelő rendszer mélyebb ismerete

Amit nyújtani tudunk Neked:

  • folyamatos csapatösszetartó események, rekreációs lehetőségek
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • belvárosi irodában magas színvonalú munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai támogatás, képzési, fejlődési és karrierlehetőség
  • ingyenes nyelvtanfolyamok, minősítések megszerzésének lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Kapcsolattartó:
Valkó Erika – HR Business Partner
6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 41.
erika.valko[email protected]