Securtity administrator munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Felhasználók és desktop környezet operatív támogatása
  • Jogosultságok kezelése
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfél szolgáltatásmenedzserével és a szolgáltató szolgáltatás-felelősével
  • Az ügyfél eszköznyilvántartásának naprakészen tartása

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • minimum egy éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft desktop környezet (Windows 8.1, Windows 10, Office termékek) ismerete
  • Active directory és GPO ismeret
  • Hardver ismeret

Nyelvtudás:

  • legalább erős középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Szükséges kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • együttműködő készség, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • egyéb idegennyelv ismerete

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai fejlődést
  • hosszútávú karrierlehetőséget
  • modern és igényes munkakörnyezetet

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület (Határ út)

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600