Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél infrastruktúra üzemeltetéssel, támogatással foglalkozni? Lelkes vagy és szakmai kihívásokra kész? Csatlakozz hozzánk!

Security administrator

munkatársat keresünk, akinek lehetősége lesz az egyik legnagyobb nemzetközi légitársaságnál karriert építeni, megismerni a repüléstechnikában alkalmazott rendszereket, módszertanokat.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • felhasználók és desktop környezet operatív támogatása
  • jogosultságok kezelése
  • belépési, illetve kilépési procedúrák kezelése
  • licenszek kezelése
  • elektronikus jogosultságkezelő rendszer bevezetési projektben való aktív részvétel
  • napi szintű kapcsolattartás az ügyfél szolgáltatásmenedzserével

Téged keresünk, ha:

  • minimum 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van, mind írásban, mind pedig szóban
  • rendelkezel Microsoft desktop környezet (Windows 8.1, Windows 10, Office termékek) ismerettel
  • alapszinten ismered az Active directoryt, és a GPO-t
  • Szuper, ha rendelkezel esetleg
  • nagyvállalati környezettben szerzet tapasztalat
  • Microsoft licenszek ismerete

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást nyújtunk a mentor programunk segítségével
  • évi 10 nap képzési keretet biztosítunk számodra, ahol bővítheted informatikai tudásodat
  • ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
  • fejlődési-és karrierlehetőséget biztosítunk, mivel hosszútávú együttműködést tervezünk Veled, így figyelünk arra, hogy folyamatosan motiváljunk Téged.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600