Cégünk a 4iG cégcsoport tagjaként az Axis Rendszerház Kft. az üzleti intelligencia megoldások, a nagyvállalati rendszerek és a platform független fejlesztések megbízható szállítója.

Dinamikus, szakmai kihívásokra kész SQL fejlesztő munkatársat keres székesfehérvári munkavégzéssel

Főbb feladatok, munkák:

  • Nagyvállalati rendszer implementációhoz kapcsolódó SQL fejlesztési feladatok ellátása
  • Adatbázis lekérdezések készítése, optimalizálás, finomhangolás
  • Adatbázisok, adatpiacok tervezése, fejlesztése
  • ETL eljárások fejlesztése
  • Riportok tervezése, fejlesztése
  • Fejlesztői tesztelés
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • Saját munkával kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2-3 éves SQL fejlesztői tapasztalat, analitikus függvények ismerete
  • Adatbázis tervező eszköz(ök) ismerete
  • Adatbázis szerverek ismerete (pl. MS SQL, Oracle)
  • Lekérdezés optimalizálásban szerzett tapasztalatok
  • Angol nyelvtudás (írásban és dokumentáció olvasás/megértés szintjén)

Előnyt jelent:

  • Adatbázis adminisztrációs ismeretek
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • BI és kiaknázó eszközök ismerete (pl. Cogonos, Oracle BI, PowerPivot)

Szükséges kompetenciák:

  • Pontos, alapos és igényes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség, motivált, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés
  • fejlődési- és karrierlehetőség
  • igényes, jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat