Rendszerszervező / konzulens

Főbb feladatok, munkák:

  • magyarországi pénzügyi szervezetek kötelező jelentésszolgálati előírásainak megismerése, értelmezése
  • rendszerkoncepció készítése, programok specifikálása, tesztelése, dokumentálása
  • együttműködés a programozó, fejlesztő szakemberekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS irodai programok ismerete (Word, Excel)
  • pénzügyi, számviteli alapfogalmak ismerete
  • pontos, alapos és igényes munkavégzés
  • fejlett problémamegoldó- és együttműködő készség
  • rendszerszemlélet, megfelelő dokumentációs készség
  • csapatmunkára való képesség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelv magas szintű használata szóban és írásban
  • pénzügyi, számviteli területen szerzett munkatapasztalat
  • bármilyen adatbázis, lekérdező eszköz ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés
  • fejlődési- és karrierlehetőség
  • igényes, jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat