Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Rendszermérnök (hálózatüzemeltetés) munkatársat keresünk,

A munkakör megnevezése

  • Rendszermérnök

Fő feladatok/felelősségek

  • hálózatok tervezése, építése, dokumentálása
  • hálózat üzemeltetés technikai támogatása
  • új módszerek és technológiák bevezetése
  • tanácsadás, terméktámogatás

Együttműködés

  • Szolgáltatás

Szakmai követelmények

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat (switching és routing)
  • mobilitás

Előnyt jelent

  • CCNA vagy CCNP (Switching&Routing) minősítés
  • további gyártói minősítések hálózati területről (Cisco, HP, DELL)
  • MCSE vagy MCITP minősítés
  • üzemeltetési módszerek ismerete

Szükséges kompetenciák

  • fejlett elemző, problémamegoldó és együttműködő készség
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Nyelvtudás

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fix jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat

Online

  • Online önéletrajz (fényképes)

potscím

  • 1037 Budapest, Montevideo u. 8.

fax:

  • 06 1 / 270-7679

tel.:

  • 06 1 / 270-7600

HRM

  • Kató Zsófia – Toborzási koordinátor