Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Windows Server üzemeltető munkatársat keresünk.

Fő feladatok/felelősségek:

  • Nagyvállalati környezetben Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása a HUMANsoft Kft. ügyfeleinél,
  • részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban.

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
  • min. 2 éves üzemeltetői tapasztalat Microsoft Windows szerverpark üzemeltetésében,
  • Windows Server 2008/2012, Active Directory, Exchange Server 2010/2013 ismerete és üzemeltetési gyakorlata,
  • központosított felügyelet alatt álló virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Nyelvtudás:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Szükséges kompetenciák:

  • Fejlett probléma-megoldási- és együttműködő készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • kockázat kezelési képesség,
  • igényes, precíz dokumentálási készségek,
  • ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati mentési rendszer ismerete,
  • virtualizációs ismeretek,
  • storage üzemeltetési ismeretek,
  • hálózati, tűzfal ismeretek,
  • MCSE minősítés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem+cafeteria,
  • ingyenes angolnyelv-tanfolyam,
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés,
  • fejlődési- és karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest