Rendszergazda munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • IT problémák megoldása telefonon keresztül, távmenedzsment eszközökkel vagy helyszínen
  • kliens számítógépek telepítése, konfigurálása, üzemeltetése
  • szerverek konfigurálása, üzemeltetése
  • események dokumentálása Servicedesk rendszerben
  • rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • rendszerdokumentációk naprakészen tartása
  • jogosultságok kezelése Active Directory környezetben

Téged keresünk ha:

  • van minimum középfokú műszaki végzettséged
  • legalább 3 év üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • beszélsz angolul
  • ismered a Microsoft desktop környezetet (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 és Office termékek)
  • ismered a Microsoft server környezetet (Windows Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016)
  • rendelkezel Active Directory ismeretekkel
  • Desktop hardver ismerettel
  • kitartó vagy és jól együtt tudsz működni a felhasználókkal
  • csapatjátékos vagy
  • van B kategóriás jogosítványod

Szuper, ha rendelkezel még:

  • Microsoft minősítéssel
  • Microsoft O365 ismeretekkel
  • ismersz más Microsoft server oldali megoldásokat (Microsoft Exchange, Microsoft SQL szerver)
  • ITIL Foundation vizsgával
  • MOF üzemeltetési módszertani ismerettel
  • más idegennyelv ismerettel

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést
  • nagyvállalati környezet
  • munkavégzéshez gépjárművet biztosítunk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600