Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Projekt asszisztens munkatársat keresünk budapesti Kutatás-fejlesztési központunkba.

Feladatok:

  • Európai Uniós és hazai források felhasználásával megvalósuló, elsősorban K+F pályázatok adminisztratív folyamatainak támogatása
  • projektkoordinációs feladatok ellátása
  • a K+F projektek elszámolható költségeinek folyamatos nyomon követése, az elszámolások előkészítése és benyújtása
  • a K+F projektek HR, munkaügyi és pénzügyi feladataiban közreműködés, jelentések, kimutatások készítése, projekt adminisztrációs tevékenység végzése
  • kapcsolattartás hatóságokkal, közigazgatási szervekkel
  • szakmai kapcsolatépítés, ügyviteli feladatok ellátása

Elvárások:

  • EU-s és hazai támogatással megvalósult magyarországi fejlesztési programokkal összefüggő munkavégzésben eltöltött 3 év tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • magas szintű aktív MS Office (kiváltképpen Word és Excel) ismeret
  • precizitás, kiváló időgazdálkodás, határidők betartása
  • jó tárgyaló-, illetve kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • H2020-as, FP7-es pályázatok kezelésében szerzett tapasztalat
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • felsőfokú (műszaki/közgazdasági) végzettség
  • EU-s pályázatírói, pályázat adminisztrátori gyakorlat
  • közbeszerzési végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fix jövedelem+cafeteria
  • ingyenes nyelvtanfolyamok, sportolási lehetőségek
  • folyamatos szakmai támogatás és képzési lehetőségek
  • fejlődési- és karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Gál Szilvia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600