Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Minőségirányítási munkatársat keresünk.

Fő feladatok/felelősségek:

  • Irányítási rendszerek fenntartása, üzemeltetése és fejlesztése (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001)
  • Belső auditok elvégzése
  • Éves auditok előkészítésében és lefolytatásában való részvétel
  • Panaszok kezelése, ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Munka- és tűzvédelmi ügyek koordinálása, kapcsolattartás
  • Cégcsoport hulladékkezelésének koordinálása, éves bevallások elkészítése
  • A folyamatok dokumentumainak (folyamatleírások, szabályzatok) karbantartása, naprakész állapotban tartása
  • Új / megváltozott folyamatok dokumentálása, bevezetése
  • Javaslattétel a cég folyamatainak folyamatos fejlesztésére

Szakmai követelmények, elvárások:

  • szakirányú gazdasági felsőfokú végzettség
  • ISO 9001, ISO 14001 és ISO 27001 szabványok alapos ismerete
  • minimum 2 év közép – vagy nagyvállalatnál szerzett minőségirányítási tapasztalat
  • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • szakmailag igényes munkavégzés
  • szóban és írásban is jó kifejező készség
  • folyamatszervezési tapasztalat
  • jó prezentációs készség

Nyelvtudás:

  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hulladékgazdálkodásban szerzett tapasztalat
  • ISO20k ismerete
  • Informatikai ismeretek

Ami ajánlunk:

  • hosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • támogató légkör
  • cafeteria
  • ingyen kávé, gyümölcs

Munkavégzés helye:

Budapest

Gál Szilvia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600