Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Linux rendszermérnök (junior és senior) munkatársakat keresünk,

A munkakör megnevezése

  • Rendszermérnök

Üzletág

  • Üzemeltetés

Fő feladatok/felelősségek

  • Nagyvállalati környezetben Linux alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása a HUMANsoft Kft. ügyfelénél,
  • részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban.

Együttműködés

Szakmai követelmények

Alapkövetelmények:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
  • minimum három év tapasztalat Linux szerverpark üzemeltetésében (senior),
  • központosított felügyelet alatt álló virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (senior),
  • nagyvállalati mentési rendszerek ismerete (senior),
  • storage üzemeltetési ismeretek,
  • hálózati ismeretek.

Előnyt jelent:

  • SLES ismerete,
  • szerver hardver ismeretek, NetApp tárolók ismerete,
  • nagyvállalati felügyeleti rendszerek üzemeltetői ismerete,
  • önálló dokumentációs képesség, alacsony szintű írott technikai procedúrák létrehozása, javítása,
  • termék vagy megoldás bevezetési tapasztalat, project tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Szükséges kompetenciák

  • Fejlett probléma-megoldási- és együttműködő készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • kockázat kezelési képesség,
  • igényes, precíz dokumentálási készségek,
  • ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Nyelvtudás

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (főleg írásban)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix jövedelem,
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.

Online

  • Online önéletrajz (fényképes)

postacím

  • 1037 Budapest, Montevideo u. 8.

fax:

  • 06 1 / 270-7679

tel.:

  • 06 1 / 270-7600

ctct

  • Kató Zsófia-Toborzási koordinátor