Kiemelt projekteket támogató informatikus-mérnök munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Informatikai támogatás projekt specifikus, változó feladatokban, technológiákban.
  • Fejlesztési projektek IT támogatási környezetének tervezése, kialakítása, konfigurálása
  • Tesztelési környezetek kialakítása, felhasználói tesztek koordinálása.
  • Tesztelések környezetének összeállítása. Fejlesztői teszteket követő belső tesztelések elvégzése. Automatizálható tesztek összeállítása.
  • Release menedzsment.
  • Telepítési útmutatók, kézikönyvek, tesztelési anyagok összeállítása, ellenőrzése.

Téged keresünk ha:

  • Felsőfokú végzettséged van.
  • Szakmai szintű angol nyelvtudással rendelkezel.
  • 3 év tapasztalattal rendelkezel Windows és/vagy Linux alapinfrastruktúra kialakításban virtualizációs és felhő technológiák segítségével
  • VMWare, Hyper-V, Azure, IBM Cloud, Amazon AWS, stb. technológiákból legalább kettőt ismersz.
  • Rendelkezel legalább MCSA Windows Server 2012 vizsgával.
  • Fejlesztési támogatást végző rendszerek magas szintű ismeretével rendelkezel. (GIT, TFS, stb)
  • Ismersz fejlesztési módszertanokat (SCRUM, Waterfall).
  • Magas szintű szakmai igényességre törekszel, elkötelezett vagy a megoldások minőségi megoldására vonatkozóan.

Szuper, ha rendelkezel még:

  • LINUX adminisztrációs ismeretekkel
  • MCSA SQL Server 2012/2014/2016
  • PowerShell és Bash alapszintű ismeretekkel
  • Fejlesztői attitűddel

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést
  • nagyvállalati környezet
  • megállapodás alapján mozgás ügyfeleink között

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Balasi Anna – HR vezető
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600