Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél infrastruktúra üzemeltetéssel, támogatással foglalkozni? Lelkes vagy és szakmai kihívásokra kész? Csatlakozz hozzánk!

Infrastruktúra rendszermérnök

munkatársat keresünk, akinek lehetősége lesz az egyik legnagyobb nemzetközi légitársaságnál karriert építeni, megismerni a repüléstechnikában alkalmazott rendszereket, módszertanokat.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • leginkább Microsoft alapú infrastruktúra fejlesztésével kell foglalkoznod, ahol felhős, földi, magas rendelkezésre állású infrastruktúrával egyaránt találkozhatsz
  • nap mint nap részt kell venned változáskezelési és problémakezelési folyamatokban, a felhasználói elégedettség növelése érdekében
  • különböző projektmunkák definiálásában és kivitelezésében vehetsz részt

Téged keresünk, ha:

  • minimum 3 éves Microsoft Windows Server 2008-2016 üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • kommunikációs szinten használod az angol nyelvtudásod szóban és írásban is egyaránt
  • részt vettél már olyan infrastruktúra környezet üzemeltetésében, ahol a felhasználók létszáma meghaladta a 300-at
  • alapvető ismeretekkel rendelkezel MS Azure üzemeltetésben, Powershell írásban, monitoring rendszerek ismeretében (SCOM)
  • magasszintű ismeretekkel rendelkezel virtualizációs, IT hálózatok, IT biztonság területén
  • munkádat szereted precízen, pontosan elvégezni és határidőre dokumentálni

Szuper, ha rendelkezel esetleg

  • SCCM, SCOM, Exchange, Azure, szerver, hardver ismeretekkel
  • nagyvállalati környezet mentési rendszerének ismeretével
  • MCSE minősítéssel
  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást nyújtunk a mentor programunk segítségével
  • évi 10 nap képzési keretet biztosítunk számodra, ahol bővítheted informatikai tudásodat
  • ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
  • fejlődési-és karrierlehetőséget biztosítunk, mivel hosszútávú együttműködést tervezünk Veled, így figyelünk arra, hogy folyamatosan motiváljunk Téged.

Munkavégzés helye:

  • Budapest