Vállalatunk a magyar informatikai szektor meghatározó, vezető szereplőjeként értéket teremt ügyfelei számára az IT életciklus teljes időtartama alatt: az igény megfogalmazásától a komplex rendszerek kialakításán át a megbízható működés fenntartásáig. Különlegességünk, hogy működésünk stabil, kiszámítható, nagyvállalati alapokra épül, ugyanakkor tevékenységünkben jelen van az agilis, innovatív, start-up szemlélet is. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk

IT helpdesk munkatársakat

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • az ügyfeleink felhasználóitól érkező IT problémák megoldása távmenedzsment eszközökkel vagy telefonon
  • az ügyfeleink informatikai rendszereinek zavartalan működésének biztosítása az egyik fő feladatod lenne
  • feladataid precíz dokumentálása
  • az előre meghatározott rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése kliens oldalon
  • tudásbázis aktív építése, rendszerdokumentáció készítése

Téged keresünk, ha:

  • türelmes vagy, jól tudsz együttműködni a felhasználókkal, érthető és segítőkész vagy, mivel a felhasználók, akikkel dolgozni fogsz nem feltétlenül informatikusok
  • ismered a Microsoft irodai környezetét (Windows 7 - 10 és Office termékek)
  • angolul írásban és szóban egyaránt legalább középfokon kommunikálsz

Szuper, ha rendelkezel esetleg

  • már legalább 2 év Helpdesk tapasztalattal
  • középfokú műszaki végzettséggel
  • Microsoft minősítéssel

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást nyújtunk, változatos munkakörnyezetet biztosítunk azáltal, hogy több partnercégünkhöz is betanulhatsz
  • szakmai képzéseket biztosítunk számodra, ahol bővítheted informatikai tudásodat
  • ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább a nyelvtudásodat
  • fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, mivel hosszú távú együttműködést tervezünk Veled, így figyelünk arra, hogy folyamatosan motiváljunk Téged újabb lehetőségekkel
  • megbecsüljük egymást, tiszteletben tartjuk mindenkinek a személyes tapasztalatát, egymás erősségeire építve osztjuk meg a feladatokat, összetartó, vidám csapat tagja lehetsz

Munkavégzés helye:

  • Budapest/Debrecen