Dinamikus, szakmai kihívásokra kész IT compliance manager munkatársat keresünk.

Fő feladatok/felelősségek:

  • A szerződött szolgáltatások megfelelőségének felügyelete a belső előírások, illetve a mindenkori ISO tanúsítványok vonatkozásában,
  • nem megfelelőség esetén azok okainak feltárása, korrigáló intézkedések tervezése, implementálása, felügyelete,
  • a szolgáltatásmenedzsment keretrendszer fejlesztési tervének karbantartása, a keretrendszer fejlesztési tervének megfelelően a keretrendszer fejlesztése,
  • auditokra való felkészülés, belső audit lefolytatása, az auditokon való megfelelés biztosítása,
  • részvétel új szolgáltatások kialakításában, átvételében, bevezetésében,
  • szolgáltatási ajánlatok elkészítése, a kereskedelmi üzletágakkal való együttműködés.

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség, vagy ezzel egyenértékű szakmai gyakorlat,
  • minimum három év hasonló területen szerzett tapasztalat (szolgáltatásmenedzsment, szolgáltatásfelügyelet, auditor),
  • korszerű IT üzemeltetés működésének és folyamatainak ismerete,
  • nemzetközi üzemeltetési ajánlások, standardok ismerete (ITIL, ISO 20000, ISO 270001),
  • átfogó IT technológiai ismeretek,
  • vezetői ismeretek.

Nyelvtudás:

  • Szakmai tárgyalóképes angol nyelvtudás

Szükséges kompetenciák:

  • Vezetői készség,
  • fejlett problémamegoldási- és együttműködési készség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • kockázatkezelési képesség,
  • igényes, precíz dokumentálási készségek,
  • ügyfélorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent:

  • Projekt módszertan ismeret, illetve projektvezetési tapasztalat,
  • üzemeltetési kockázatkezelési irányelvek ismerete,
  • üzleti tárgyalásokban szerzett tapasztalat,
  • ajánlatok és szerződések készítésében való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem és cafeteria,
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés,
  • fejlődési- és karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Kató Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.humansoft.hu
06 1 / 270-7600
06 1 / 270-7635