IT BUSINESS ANALYST munkakörbe munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Ügyfelek üzleti igényeinek értelmezése, egyedi alkalmazásfejlesztési projekteken
  • Ügyfél kapcsolattartás, egyeztetések szervezése, terjedelem és változáskezelés felügyelete
  • Az üzleti igények funkcionális specifikációjának elkészítése, szisztematikus dokumentálása (koncepció és modell alkotás, folyamat elemzés és tervezés, logikai tervezés – a technológia lehetőségek figyelembe vétele mellett)
  • Az ügyfelek felé szükséges további dokumentációk elkészítése (kézikönyvek, oktatási és tesztelési anyagok)
  • Összekötő szerep betöltése az ügyfél és a fejlesztő csapat között, a fejlesztési módszertannak megfelelő projekt szerepek betöltése a fejlesztő csapat tagjaként

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség
  • Hasonló szerepkörben néhány év tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Projektvezetési és fejlesztési módszertani ismeretek

Előny:

  • Valamely módszertan formális elvégzését igazoló oklevél

Amit cserébe mi kínálunk:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Munkavégzés helye:

Budapest

Sessler Anita – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600