Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Helpdesk munkatársakat keresünk.

Fő feladatok/felelősségek:

  • az ügyfelektől érkező IT hívások fogadása
  • IT problémák távmenedzsment eszközökkel való vagy helyszíni megoldása
  • kliens számítógépek telepítése, konfigurálása
  • felhasználói fiókok, jogosultságok kezelése
  • megoldó csoportokkal való együttműködés
  • események dokumentálása Servicedesk rendszerben, SLA idők menedzselése
  • rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon

Szakmai követelmények:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • rendszerüzemeltetői ismeret:
    • hardverek - asztali PC, notebook területen
    • kliens oldali operációs rendszerek és office alkalmazások területén
    • címtár menedzsment, felhasználói fiókok és jogosultságok menedzselése
    • kiszolgáló oldali operációs rendszerek területén, elsősorban Microsoft környezetben
    • nyomtatók, szünetmentesek, illetve további perifériák területén
    • hálózati ismeretek

Nyelvtudás:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Szükséges kompetenciák:

  • agilis, proaktív személyiség
  • dinamikus, önálló munkavégzés
  • együttműködő készség, csapatmunkára való képesség
  • folyamatos tanulás iránti belső késztetés

Előnyt jelent:

  • Servicedesk rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • ITIL ismeretek

Amit kínálunk:

  • szakmai és nyelvi képzési lehetőségek
  • fejlődési- és karrierlehetőség
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Sessler Anita – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600