Dinamikus bővülésünknek köszönhetően gyakorlattal rendelkező, rendszerszemlélettel bíró HelpDesk munkatársakat keresünk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fő feladatok/felelősségek:

  • Az ügyfelektől érkező IT hívások fogadása,
  • IT probléma megoldás telefonon keresztül,
  • IT probléma megoldás távmenedzsment eszközökkel,
  • felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése,
  • feladatok továbbítása megoldó csoportok felé,
  • eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibajegy kezelő rendszerben,
  • a beérkező hívások nyomon követése, SLA idők menedzselése.

Szakmai követelmények:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Részletes rendszerüzemeltetői ismeret:
    • hardverek - asztali PC, notebook területen
    • kliens oldali operációs rendszerek és office alkalmazások területén
    • címtár menedzsment, felhasználói fiókok és jogosultságok menedzselése,
  • alapszintű hálózati ismeretek,
  • minimum 1-2 éves hibajegy kezelő rendszer használatában szerzett tapasztalat.

Szükséges kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • igényes, pontos munkavégzés,
  • rendszerszemlélet, rendszerismeret,
  • dinamikus, önálló munkavégzés,
  • együttműködő készség, csapatmunkára való képesség,
  • folyamatos tanulás iránti belső késztetés.

Előnyt jelent:

  • SCCM ismeretek,
  • SAP ismeretek,
  • Novell ismeretek,
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,
  • ITIL ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem és cafeteria,
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • magas színvonalú IT környezet,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.