Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Értékesítő munkatársakat keres (ipar-utility/ bank-pénzintézet szektorba)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 4 év, ICT szektorban, KAM pozícióban szerzett tapasztalat
  • ICT piac ismerete (gyártók, disztribútorok, integrátor-, fejlesztő-, tanácsadó cégek)
  • Komplex IT megoldás - rendszerfejlesztés értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pozitív, sikerorientált attitűd, dinamizmus
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek
  • Csapatjátékos és együttműködő de önálló komplex munkavégzésre is képes
  • Kreatív, proaktív a hozzáállása
  • Hosszú távú, stratégiai gondolkodás jellemzi, de képes gyors döntések meghozatalára és projektek rövid távú lezárására

Előnyt jelent:

  • Műszaki, közgazdász felsőfokú végzettség
  • Ipar-utility és/vagy bank-pénzitézet ügyfélkörben szerzett tapasztalat
  • Meglévő ügyfélkör
  • Tárgyalási szintű az angol nyelvtudása

Főbb feladatok, munkák:

  • Potenciális ügyfelek felkutatása, piaci igények felmérése, új ügyfelek akvirálása
  • Ügyféligények felmérése, ügyféligények generálása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás
  • Prezentációk készítése, és azok ügyfelek felé történő bemutatása
  • Egyedi ajánlatok kidolgozása, szerződési feltételek tárgyalása, szerződéskötés
  • Szerződéskötés koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, választható tréningek és képzések
  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió értékesítése
  • Intenzív mérnöki- és back-office háttértámogatás