Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Desktop support munkatárs munkatársakat keresünk.

Fő feladatok/felelősségek:

  • Az ügyfelektől érkező IT hívások fogadása,
  • IT probléma megoldás telefonon keresztül,
  • IT probléma megoldás távmenedzsment eszközökkel,
  • felhasználók IT problémáinak helyszíni megoldása,
  • kliens számítógépek telepítése, konfigurálása,
  • felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése,
  • feladatok továbbítása megoldó csoportok felé,
  • eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása Servicedesk rendszerben,
  • rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon,
  • a beérkező hívások nyomon követése, SLA idők menedzselése.

Szakmai követelmények:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • min. 3 év üzemeltetői tapasztalat,
  • ITIL módszertan ismerete,
  • Microsoft desktop környezet (Windows 7, Windows 8.1 Office termékek),
  • Active Directory ismeret,
  • hardver ismeret.

Szükséges kompetenciák:

  • Erős stressztűrő- és teherbíró képesség,
  • fejlett problémamegoldó- és együttműködési készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • kockázatkezelési képesség,
  • igényes, precíz dokumentálási készségek,
  • ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előny:

  • ITIL Foundation vizsga és MOF üzemeltetési módszertanok ismerete

Nyelvtudás:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem+cafeteria,
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés,
  • fejlődési- és karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Kató Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.humansoft.hu
06 1 / 270-7600
06 1 / 270-7635