Desktop support munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • az ügyfelektől érkező IT problémák fogadása, megoldása telefonon keresztül, távmenedzsment eszközökkel vagy személyesen
  • szerver oldali IT problémák megoldása
  • kliens számítógépek telepítése, konfigurálása
  • események dokumentálása Servicedesk rendszerben, SLA idők menedzselése
  • rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon

Téged keresünk ha:

  • van minimum középfokú műszaki végzettséged
  • legalább 3 év üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • erős, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban, mivel a napi kommunikációs nyelv a magyar mellett az angol
  • ismered a Microsoft desktop környezetet (Windows 7, Windows 8.1 Office termékek)
  • rendelkezel Active Directory ismerettel és hardver ismerettel
  • kitartó vagy és jól együtt tudsz működni a felhasználókkal

Előny, ha:

  • az angolon kívül más idegennyelvet is beszélsz

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület (Határ út)

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600