Cégünk, a 4iG a magyarországi informatikai piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Legfontosabb termékeink és szolgáltatásaink: rendszerintegrációs tevékenység, egyedi alkalmazásfejlesztés, IT rendszerek üzemeltetése, támogatása, fejlesztése, kiemelt nagyságrendű projektek menedzsmentje, informatikai eszközök értékesítése, szervizelése, számítógépes rendszerek telepítése, karbantartása, hálózati kiépítése.

Cégünk most munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Bér- és Tb-ügyintéző

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Munkavállalók be- és kijelentése a NAV rendszerében
  • Munkavállalók adatainak feltöltése a bérprogramba
  • Munkavállalók havi jövedelmének bérszámfejtése
  • 08-as bevallás elkészítése
  • Letiltások kezelése
  • Hóközi kilépők számfejtése, szükséges dokumentumok elkészítése
  • Társadalombiztosítási ellátások számfejtése, ellátásokkal kapcsolatos határozatok elkészítése
  • Biztosítottak felvilágosítása a társadalombiztosítási ellátásokról
  • Adatszolgáltatás, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • A munkakörhöz kapcsolódó ellenőrzési vizsgálatok lebonyolítása
  • Cafetéria szabályzat alapján szükséges feladatok elvégzése
  • Jelen- és távolléti adatok munkaidő-nyilvántartó rendszerben történő karbantartása

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítéssel
  • 5 év szakmai tapasztalattal, TB kifizetőhelyi gyakorlattal (nagyvállalati környezetben előny)
  • Nexon bérprogram ismerettel
  • Adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények naprakész ismeretekkel
  • Felhasználói szintű számítógépes tudással
  • Felelősségteljes vagy és képes vagy önállóan végezni a munkádat
  • Precíz és megbízható vagy

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • Ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • Fejlődési- és karrierlehetőséget
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést