A HUMANsoft Kft. a 4iG csoport tagja Alkatrész kereskedelmi ügyintéző munkatársat keres

Feladatok:

  • Vevői alkatrészigények felvétele
  • Árajánlatkérések, ajánlat adások, rendelések ügyintézése
  • Számlák készítése, iktatása, adminisztráció
  • Alkatrészek átvétele, továbbítása
  • Ügyfelekkel és beszállítókkal folyamatos telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • kafetéria
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Kató Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.humansoft.hu
06 1 / 270-7600
06 1 / 270-7635