Alkalmazásüzemeltető rendszermérnök

Cégbemutató

Mi a 4iG-nél szeretjük a komplex feladatokat és az elégedett ügyfeleket, ezért célunk az, hogy megrendelőink számára teljeskörű IT megoldásokat kínálhassunk és Magyarország első számú IT integrátorává váljunk.

IT rendszereket építünk, üzemeltetünk, hardware-t szállítunk, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkozunk. Hiszünk abban, hogy céljaink eléréséhez az összetartó és jól képzett csapatunk munkája elengedhetetlen.

Ha Te is úgy érzed, hogy szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, mindenképp nálunk a helyed!

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

alkalmazásüzemeltető rendszermérnök

Közös céljaink megvalósításához az alábbiakban számítunk Rád:

  • Microsoft platformon futó üzleti alkalmazások, illetve MS SQL 2012/2019 adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása a 4iG Nyrt. ügyfelénél
  • Alkalmazás bevezetés, projektek specifikálásban való részvétel
  • Projektek felügyelete üzemeltetési oldalon, koordinálása

Ami szükséges lesz az eredményes munkádhoz:

  • Szakirányú műszaki végzettség (informatika)
  • 3 év alkalmazás és adatbázis üzemeltetés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret
  • Microsoft Dynamics AX/Navision üzemeltetési tapasztalat
  • Windows 2008R2/2012 Server és MS SQL 2012/2019 Server ismerete
  • ITIL módszertan ismerete

Aminek még örülünk:

  • BizTalk üzemeltetési tapasztalat
  • IT infrastruktúra ismeretek
  • MCSE, MCDBA vagy MCITP minősítés

Amivel várunk Téged:

  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
  • Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
  • Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
  • Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
  • Ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben

Lokáció:

Munkavégzésed helye: Budapest X. kerület