Dinamikus bővülésünknek köszönhetően szakmai kihívásokra kész Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök munkatársat keresünk

A munkakör megnevezése

  • Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök

Üzletág

  • Üzemeltetés

Fő feladatok/felelősségek

  • Magas rendelkezésre állású, üzletmenet kritikus rendszerek üzemeltetése,
  • üzleti folyamatok megértése, követése,
  • együttműködés a fejlesztői csapatokkal és külső szolgáltatókkal,
  • rendszerhibák kivizsgálása és megoldása együttműködve más megoldó csapatokkal,
  • projectek és változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése.

Együttműködés

Szakmai követelmények

Alapkövetelmények:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
  • alkalmazástámogatási tapasztalat,
  • MS SQL üzemeltetési ismeret,
  • Script-elési gyakorlat (Batch, VBS, PowerShell).

Előnyt jelent:

  • IT infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat,
  • ITIL ismeret és gyakorlat,
  • virtualizációs technológiák alapszintű ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Csapatjátékos hozzáállás,
  • érdeklődés új, speciális technológiák iránt.

Nyelvtudás

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Egyéb

  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix jövedelem,
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.

Online

  • Online önéletrajz (fényképes)

Postacím

  • 1037 Budapest, Montevideo u. 8.

fax:

  • 06 1 / 270-7679

tel.:

  • 06 1 / 270-7600

Ctct

  • Sessler Anita-Toborzási koordinátor