Alkalmazás fejlesztési biztonsági szakértő (rendszermérnök) munkakörbe munkatársat keresünk budapesti irodánkba.

A munkatárs feladatai

  • Az informatikai és távközlési szolgáltatásokkal kapcsolatos alkalmazás-fejlesztéseket érintő információbiztonsági feladatok ellátása az alábbi területeken:
    • Authorizáció, Authentikáció, Accounting, Input – Output, Self Defence, Kriptográfia, Logolás, Tesztelés metódusok, Sérülékenység vizsgálati módszerek, Code audit
  • Fejlesztési projektekben az információbiztonsági koordinátori feladatok ellátása
  • A projekt teljes életciklusa során tanácsadási tevékenységek elvégzése
  • Elektronikus információs rendszerekre vonatkozó, információbiztonsági szintet növelő fejlesztési javaslatok kidolgozása,
  • Automatikus- és manuális ellenőrzési kódvizsgálat „best practice” és „coding standard” elvárások alapján
  • A fejlesztésekkel összefüggő tervezési és megvalósítási dokumentumok, fizikai-, logikai rendszertervek, információbiztonsági szempontú elemzése, véleményezése, ellenőrzése
  • Teszt forgatókönyvek és teszt esetek (átvételi-, alkalmassági-, felhasználói tesztek) kidolgozásában való részvétel

A pályázóval szembeni elvárások

  • 3-5 éves szakmai tapasztalat alkalmazás fejlesztési és biztonsági területeken
  • Napjainkban használt fejlesztői környezetek és biztonsági elvárásainak ismerete
  • Jártasság open-source megoldások terén
  • Probléma megoldás és megelőzés, önálló döntéshozatal, stratégiai gondolkodás
  • Precíz munkavégzés csapatban
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány

Az elbírásnál előnyt jelent

  • Jártasság szkriptek írásában (Powershell, bash, perl, python, stb.) és egyéb automatizációt érintő területeken
  • Alapvető biztonsági előírások ismerete (pl: ISO, CCM, NIST),
  • Alapvető szoftverek (Windows/Linux operációs rendszer, MS SQL/Oracle/MySQL adatbázis, alkalmazás, webszerver) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Naplóelemző rendszer üzemeltetésében (konfigurálásában) szerzett tapasztalat, és naplóelemzési tapasztalat
  • Incidens- és változáskezelési ismeretek
  • IT szolgáltatás folytonosság és katasztrófa-elhárítás tervezés, kivitelezés és tesztelésben való jártasság
  • Hálózati sérülékenység vizsgálatban szerzett tapasztalat
  • Előadói képességek, prezentációs technikák ismerete
  • Nagy méretű projektekben való részvételi tapasztalat a fenti elvárások területén

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatokkal foglalkozhatsz
  • Egy dinamikusan fejlődő, stabil cég és szakértői csapat tagja lehetsz
  • Szoros együttműködéseket alakíthatsz ki a gyártók legfelkészültebb mérnökeivel
  • Támogatjuk a workshopokon, konferenciákon, egyéb szakmai rendezvényeken való részvételt
  • Versenyképes juttatási csomagban részesülsz
  • Ingyenes nyelvtanfolyamokon vehetsz részt

Munkavégzés helye és ideje

  • Budapest III. kerület
  • Teljes munkaidő

Nagy Ágota
Senior toborzási koordinátor
1037, Budapest, Montevideo utca 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270 7600