Dinamikus, szakmai kihívásokra kész Adatbázis rendszermérnök munkatársat keresünk.

Az új munkatárs feladatai:

  • MSSQL, MySQL, PostgreSQL és Oracle adatbázis rendszerek tervezése, implementálása, L3 szintű támogatása
  • Alkalmazások fejlesztésének adatbázis oldali támogatása, adatbázis architektúrák logikai és fizikai szintű tervezése, dokumentálása
  • Működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák L3 szintű elemzése és javítása

A pályázóval szembeni szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Projekt szemléletmód
  • PostgreSQL, MSSQL, MySQL, és Oracle termékek közül legalább kettő magas szintű ismerete
  • Nagy méretű, összetett adatbázis kiszolgáló rendszereken végzett tervezési és kivitelezési munkák terén szerzett legalább  3-5 év tapasztalat
  • Probléma megoldás és megelőzés, önálló döntéshozatal, stratégiai gondolkodás
  • Precíz munkavégzés csapatban
  • Linux és Windows platformokon adminisztrációs szintű jártasság, bash, powershell scriptek értelmezése, írása
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • A fenti adatbáziskezelőkhöz érvényes gyártói minősítés megléte
  • Windows 2012, vagy frissebb platformhoz köthető MCSA, MCSE minősítések
  • Cloud környezetben szerzett tervezési, implementációs tapasztalat
  • Linux gyártói minősítések
  • Nagy projektekben való részvétel
  • Valamelyik projekt módszertan csoportvezetői szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Családias légkör, otthoni munka lehetősége
  • Ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvétel
  • Fejlődési- és karrierlehetőség

Munkavégzés helye és ideje:

Budapest III. kerület
Teljes munkaidő

Sessler Anita – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
www.4ig.hu
06 1 / 270-7600